Δημητρόπουλος στο «Γ. Καραϊσκάκης»

Ο Αλέξανδρος Δημητρόπουλος και ο Πραξιτέλης Ζαχαριάδης θα διευθύνουν τα ματς του Ολυμπιακού και του Παναθηναϊκού με Εργοτέλη και Απόλλωνα Σμύρνης αντίστοιχα.

Ο Ηλίας Σπάθας ορίστηκε να διευθύνει το ματς ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ που θα διεξαχθεί τη Δευτέρα.

Αναλυτικά οι διαιτητές

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11

Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός (Γηπ. «Θ. Κολοκοτρώνης», 15:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μιχάλης Βοσκάκης (Ρεθύμνου)
ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Βερρής (Λέσβου)
ΒΟΗΘΟΣ: Γιάννης Σίπκας (Πέλλας)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Βασίλης Σκουφίτσας (Αθηνών)

Πλατανιάς-Ατρόμητος (Γηπ. Περιβολίων, 17:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Ζυγούρης (Αιτωλοακαρνανίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Νίκος Καραϊσαρίδης (Πιερίας)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σπύρος Σελίμος (Λακωνίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Δημήτρης Μπέρσης (Αρκαδίας)

Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός (Γηπ. «Γ. Καμάρας», 19:30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μαεκδονίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Νίκος Δημόπουλος (Μακεδονίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Βασίλης Καραβασίλης (Καβάλας)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Φώτης Φωτιάδης (Καστοριάς)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιάννης Σπυρόπουλος (Φθιώτιδας)

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12

Αρης-Πανθρακικός (Γηπ. «Κλ. Βικελίδης», 15:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κομίνης (Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Κώστας Ποντίκης (Πρέβεζας)
ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κύζας (Δράμας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιώργος Γιαννόπουλος (Αθηνών)

Πανιώνιος-Ξάνθη (Γηπ. Νέας Σμύρνης, 17:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Θάνος (Γρεβενών)
ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Τάτσης (Ηπείρου)
ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Γκάγκας (Λάρισας)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τάσος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Χρήστος Δαγκλής (Μακεδονίας)

Βέροια-Λεβαδειακός (Δημ. Στάδιο Βέροιας, 17:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ανδρέας Παππάς (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΣ: Αλέξανδρος Γρεβένης (Χαλκιδικής)
ΒΟΗΘΟΣ: Χασάν Κούλα (Ξάνθης)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιάννης Τοπούζης (Θράκης)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Αντώνης Σίπκας (Φλώρινας)

ΟΦΗ-Καλλονή (Γηπ. «Θ. Βαρδινογιάννης», 17:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κώστας Ιωαννίδης (Αργολίδας)
ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Σωτηρόπουλος (Αχαϊας)
ΒΟΗΘΟΣ: Φλώρος Ελευθερίου (Αθηνών)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Αρετόπουλος (Τρικάλων)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Θόδωρος Γκαϊτατζής (Δράμας)

Ολυμπιακός-Εργοτέλης (Γηπ. «Γ. Καραϊσκάκης», 19:30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)
ΒΟΗΘΟΣ: Σπύρος Γουργιώτης (Φθιώτιδας)
ΒΟΗΘΟΣ: Λεωνίδας Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Νίκος Ανούσος (Λακωνίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Δημήτρης Μπέγκος (Αργολίδας)

ΔΕΥΤΕΡΑ 2/12

ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ (Γηπ. «Οι Ζωσιμάδες», 19:30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ηλίας Σπάθας (Πειραιά)
ΒΟΗΘΟΣ: Νίκος Φαντόπουλος (Πειραιά)
ΒΟΗΘΟΣ: Γιάννης Κοντιζάς (Πειραιά)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Χαράλαμπος Καλογερόπουλος (Αθηνών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Θανάσης Βέλλιος (Ξάνθης)

Διαβάστε επίσης