Καθημερινή ενημέρωση

Ο Κομίνης στο Παγκρήτιο

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της δεύτερης αγωνιστικής της δεύτερης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.

Ο Γιώργος Κομίνης θα σφυρίξει την αναμέτρηση του Εργοτέλη κόντρα στον Παναθηναϊκό.

Ο Παπαπέτρου Αναστασίος του συνδέσμου Αθηνών θα διευθύνει τον αγώνα του Φωκικού με τον Ολυμπιακό, ενώ ο Κατσικογιάννης Αλέξανδρος ορίστηκε να σφυρίξει την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με την Αναγέννηση Καρδίτσας.

Αναλυτικά οι διαιτητές:

Τετάρτη 30/10

15:00 Αιγινιακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Παπαδόπουλος Ιωάννης (Μακεδονία)
Βοηθοί: Χαδημόγλου, Πάτρας, Λιαχούδης

15:30 Απόλλων Καλαμαριάς-Πανιώνιος
Διαιτητής: Μπαλατσούκας Κωνσταντίνος (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Χαρίσης, Καραγκιζόπουλος, Κιοτζένης

15:30 Πανθρακικός-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Κύζας Γεώργιος (Δράμας)
Βοηθοί: Θανασακούδης, Σίπκας, Μάνταλος

15:30 Λεβαδειακός-Αστέρας Μαγούλας
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος Μάριος (Ηλείας)
Βοηθοί: Αλεξέας, Σταθόπουλος, Μπλάνας

18:00 Εργοτέλης-Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Κόμινης Γεώργιος (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Μαγιάννης, Κάλφογλου, Τριτσώνης

18:00 Απόλλων Σμύρνης-Πλατανιάς
Διαιτητής: Στυλιάρας Δημήτριος (Αιτωλοακαρνανίας)
Βοηθοί: Μπαλτάς, Κωστάρας, Σπάθας

20:30 Φωκικός-Ολυμπιακός
Διαιτητής: Παπαπέτρου Αναστάσιος (Αθηνών)
Βοηθοί: Ελευθερίου, Καμπούρης, Καμπαξής

20:30 Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Κατσικογιάννης Αλέξανδρος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Ποντίκης, Πασχάλης, Ρούσσος-Μπεκερτζής

Πέμπτη 31/10

15:30 Χανιά-Αστέρας Τρίπολης
Διαιτητής: Ζαχαριάδης Πραξιτέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Δημητριάδης, Μερκενίδης, Κουκουλάκης

15:30 Βέροια-Ηρακλής Ψαχνών
Διαιτητής:Αρετόπουλος Αλέξανδρος (Τρικάλων)
Βοηθοί: Τάτσης, Κουλά, Γκράνας

15:30 Καλλονή-Πιερικός
Διαιτητής: Παππάς Ανδρέας (Αθηνών)
Βοηθοί: Καρατζίκας, Τσολάκης, Βράκας

15:30 Παναιτωλικός-Κασσιόπη
Διαιτητής: Σελίμος Σπύρος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Λάμιας, Σερεμέτης, Θάνος

18:00 ΟΦΗ-Καλλιθέα
Διαιτητής:Γιαννουλάκης Γεώργιος (Χανιών)
Βοηθοί: Κουρομπίλια, Παστρώμας, Κοσικίδης

18:00 Skoda Ξάνθη-Ηρακλής
Διαιτητής:Δελφάκης Ιωάννης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Αναστόπουλος, Πετρόπουλος, Φωτιάδης

20:30 Άρης-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος Αναστάσιος (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Γκάγκας, Ευθυμιάδης, Καλογερόπουλος

20:30 Ατρόμητος-Φωστήρας
Διαιτητής: Δημητρόπουλος Αλέξανδρος (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Γουργιώτης,Γεωργαράκος, Ανούσος

Διαβάστε επίσης