twitter
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/590097header_1.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/164348header_2.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/411991header_3.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/445504header_4.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/416484header_5.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/929655header_6.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/819925header_7.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/779489header_8.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/142141header_9.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/341055header_10.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/854621header_11.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/450905header_12.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/947252header_13.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/167730header_14.jpglink
Εφημερίδα Η Άποψη Εφημερίδα Η Άποψη Εφημερίδα Η Άποψη Εφημερίδα Η Άποψη Εφημερίδα Η Άποψη Εφημερίδα Η Άποψη Εφημερίδα Η Άποψη Εφημερίδα Η Άποψη Εφημερίδα Η Άποψη Εφημερίδα Η Άποψη Εφημερίδα Η Άποψη Εφημερίδα Η Άποψη Εφημερίδα Η Άποψη Εφημερίδα Η Άποψη
icon facebook 60 256
Τετάρτη, 05 Σεπτέμβριος 2012 18:53

Σε απόσταση αναπνοής…

*ΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ Η ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΤΗΣ PULSE

    Σε απόσταση αναπνοής εμφανίζει Νέα Δημοκρατία και ΣΥΡΙΖΑ η δημοσκόπηση της εταιρείας Pulse που δημοσιεύει αύριο η εφημερίδα Το ΠΟΝΤΙΚΙ. Σημαντική είναι εξάλλου η άνοδος της Χρυσής Αυγής που εμφανίζεται στην τρίτη θέση, με διψήφιο ποσοστό. Το ΠΑΣΟΚ από τρίτο κόμμα εμφανίζεται τέταρτο με μονοψήφιο ποσοστό, ενώ πτώση εμφανίζονται οι Ανεξάρτητοι Έλληνες και η Δημοκρατική Αριστερά.

Συγκεκριμένα στην πρόθεση ψήφου:
•    ΝΔ: 22,5%
•    ΣΥΡΙΖΑ: 21,5%
•    ΠΑΣΟΚ: 7,5%
•    Ανεξάρτητοι Έλληνες: 6%
•    Χρυσή Αυγή: 9,5%
•    ΔΗΜΑΡ: 4%
•    ΚΚΕ: 4,5%

DHMOSKOPHSH PROTHESH PSIFOU

Τα ποσοστά με αναγωγή των έγκυρων διαμορφώνονται ως εξής:
•    ΝΔ: 25%
•    ΣΥΡΙΖΑ: 24%
•    ΠΑΣΟΚ: 8%
•    Ανεξάρτητοι Έλληνες: 6,5%
•    Χρυσή Αυγή: 10,5%
•    ΔΗΜΑΡ: 4.5%
•    ΚΚΕ: 5%

DHMOSKOPHSH ANAGOGH
Δημοσιεύθηκε στην κατηγορία Επικαιρότητα
Πέμπτη, 07 Ιούνιος 2012 17:37

Άκυρα τα ψηφοδέλτια της 6ης Μαΐου

*ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΕΣ

    Την προσοχή των πολιτών εφιστά το υπουργείο Εσωτερικών τονίζοντας ότι τα ψηφοδέλτια που χρησιμοποιήθηκαν στην πρόσφατη εκλογική αναμέτρηση της 6ης Μαΐου δεν ισχύουν γι' αυτές τις εκλογές και αν χρησιμοποιηθούν θα προσμετρώνται ως άκυρα.

Όπως τονίζει το υπουργείο οι εκλογές της 17ης Ιουνίου γίνονται με τη διαδικασία της λίστας και ως εκ τούτου δεν θα υπάρξει σταυροδοσία των υποψηφίων. Αν πάντως εκ παραδρομής μπει σταυρός στο ψηφοδέλτιο, τότε αυτό θα υπολογίζεται υπέρ του κόμματος και δεν θα λαμβάνεται ως άκυρο.
Δημοσιεύθηκε στην κατηγορία Επικαιρότητα
Πέμπτη, 31 Μάιος 2012 15:28

Τα ψηφοδέλτια του ΛΑΟΣ

* ΣΤΗ Β’ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ Ο ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ, ΣΤΗΝ Α’ Ο ΚΥΡΤΣΟΣ

 Tα ψηφοδέλτιά του σε όλη την επικράτεια ανακοίνωσε ο ΛΑΟΣ.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ

1. ΚΥΡΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
3. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ-ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8. ΣΟΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ
9. ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ
10. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ
11. ΕΓΓΛΕΖΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
12. ΓΡΙΜΠΑΜΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
13. ΠΙΠΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΗ
14. ΝΤΟΛΑ ΕΛΕΝΗ-ΝΕΛΛΗ του ΜΙΧΑΗΛ
15. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ
17. ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
18. ΚΟΥΡΤΑΛΗ ΓΚΟΛΦΩ (ΦΟΥΛΗ) του ΦΩΤΙΟΥ
19. ΝΤΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
20. ΖΗΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΙΛΟΘΕΟΥ
21. ΛΟΡΕΝΤΖΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
1. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5. ΜΠΑΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΓΕΩΡΓΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
8. ΜΠΟΥΓΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΑΛΙΚΗ ΣΥΖ. ΠΑΣΧΑΛΗ του ΑΝΔΡΕΑ
11. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΣΤΥΛΙΑΝΕΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
15. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16. ΑΓΡΙΟΥ ΑΓΡΑΜΠΕΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
18. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΛΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΑΡΜΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΝΑΝΣΥ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΛΕΡΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
22. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ
24. ΚΟΚΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
25. ΤΣΙΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
26. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27. ΣΤΙΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
28. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29. ΠΡΕΖΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
31. ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
32. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
33. ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
34. ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
35. ΜΠΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
36. ΦΛΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
37. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
38. ΛΑΓΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
39. ΛΕΒΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
40. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
41. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
42. ΣΙΟΥΤΗ ΖΩΗ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ
43. ΠΑΠΑΔΟΓΓΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΡΑΚΟΥΛΗ
44. ΔΕΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
45. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
46. ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
2. ΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΑΜΠΑΤΖΗ ΟΛΓΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΤΣΑΜΠΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΜΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
1. ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΗ-ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΙΤΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΔΕΜΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΣΥΚΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
5. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΑΣ
1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
3. ΝΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
4. ΜΟΝΕΓΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΔΕΡΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
1. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΤΑΜΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ (ΠΑΠΑΤΣΑΚΑΛΟΣ) ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΑΛΑΜΑΡΑ-ΣΑΛΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΗΛΙΑ
7. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΧΟΥΝΤΑ ΘΑΛΕΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
10. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΑΣΟΝΑ
12. ΛΥΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΑΪΑΣ
1. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ (ΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΑΞΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΗ
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ
9. ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΧΑΪΚΑΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
11. ΠΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
12. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΛΟΥΚΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΝΑΡΑ-ΜΑΥΡΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6. ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
1. ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΖΗΣΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΡΑΜΑΣ
1. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΕΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
1. ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΤΣΙΑΡΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΣΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΡΟΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΚΕΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΓΟΥΝΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΒΡΟΥ
1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΟΖΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΑΛΚΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
6. ΠΑΠΑΖΟΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΗΣΗ
4. ΒΡΕΤΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΗ
6. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
7. ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ (ΙΩΝΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΙΜΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
1. ΛΟΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΜΕΡΙΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1. ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΚΟΚΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΠΟΥΛΙΕΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΛΕΙΑΣ
1. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΧΗΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΛΑΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΔΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
7. ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ-ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
1. ΤΣΙΑΡΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΑΓΓΕΛΗΣ-Χ''ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΒΑΡΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΛΟΓΓΙΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ
6. ΒΡΑΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1. ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΖΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΒΑΣΑΡΜΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
8. ΚΙΤΣΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
11. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ - ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
1. ΚΟΣΙΩΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟΥ
3. ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΕΛΕΚΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΓΙΟΣΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
5. ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΙΑΚΩΒΟΥ
6. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΔΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
9. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
10. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗ-ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΜΗΤΣΑ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
13. ΦΙΝΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ
15. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
17. ΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18. ΤΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19. ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
3. ΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΛΑΖΑΡΟΥ
4. ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΓΑΡΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΑΚΟΣ-ΓΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ-ΝΤΕΝΙΣΗ ΜΑΡΙΑ(ΜΥΡΙΑΜ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1. ΓΚΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ
4. ΖΙΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΓΩ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5. ΤΖΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
1. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΝΤΟΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
5. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΩΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ
1. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΟΥΤΡΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΑΛΕΙΦΤΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΡΑΠΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΧΑΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΚΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΣΟΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΜΑΓΓΑΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΣΟΥΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
4. ΤΟΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1. ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΛΙΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5. ΤΣΑΜΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
1. ΔΙΑΜΑΝΤΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΟΥΤΑΒΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΙΛΚΙΣ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ
2. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΦΛΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
1. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΚΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3. ΜΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΡΘΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1. ΖΑΦΕΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ
4. ΣΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΤΣΙΟΥΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΠΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
1. ΖΟΡΜΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΠΟΥΛΜΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΜΑΝΩΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΠΕΜΠΕΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΤΣΙΡΙΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
1. ΡΟΝΤΟΥΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ-ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΣΟΥΛΤΣΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΜΠΑΝΤΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΚΡΕΣΤΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΝΤΑΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ
11. ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
1. ΚΑΘΕΚΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΑΡΙΝΟΥ
3. ΞΥΝΟΛΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΒΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΣΒΟΥ
1. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ-ΜΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΟΤΣΝΟΥ ΜΕΡΣΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΙΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΟΣ
1. ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΖΗΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1. ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΕΛΛΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΝΑΟΥΜ-ΛΑΝΤΚΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΖΕΜΠΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1. ΧΑΡΙΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΚΑΡΑΚΥΚΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4. ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
6. ΡΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΞΑΝΘΗΣ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΧΜΕΤ ΕΡΓΗΝ του ΑΛΗ ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ
3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΑΓΙΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΒΑΪΤΣΗΣ (ΒΑΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
3. ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΒΕΝΙΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΔΙΓΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΚΑΡΥΔΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1. ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΒΑΛΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΥ
3. ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
4. ΤΟΓΙΑ-ΠΑΤΑΠΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΙΩΡΓΗ
6. ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7. ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΠΛΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΓΚΟΥΣΕΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ
10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΗΣ
1. ΔΕΛΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΔΟΚΙΜΟΥ
3. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΑΛΕΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΤΟΛΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΓΙΟΦΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
1. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΑΚΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
5. ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΛΥΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
1. ΔΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΖΗΣΗ ΚΛΑΙΡΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΜΙΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
1. ΝΥΚΤΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΕΔΙΑΒΙΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΡΟΛΟΓΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΔΟΠΗΣ
1. ΠΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ
3. ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΥΚΛΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΜΟΥ
1. ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΒΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
1. ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΕΛΗ-ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΟΥΚΟΥΒΑΤΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
5. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
8. ΤΖΙΟΜΑΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΜΠΕΝΙΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1. ΤΣΙΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΩΝΤΑ
2. ΒΛΑΣΤΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
3. ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΜΑΓΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΚΟΥΤΗΛΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΤΣΙΑΠΗ (ΓΟΥΓΟΥΛΑΚΗ) ΕΛΕΝΗ (ΛΕΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΣΑΒΒΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
1. ΑΓΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΞΥΔΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
3. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΤΟΥΣΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
7. ΨΕΛΤΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΛΩΡΙΝΗΣ
1. ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΠΑΣΠΑΛΑ-ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΩΚΙΔΟΣ
1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
1. ΑΒΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
4. ΤΖΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΔΑΟΥΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
1. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΙΟΥ
1. ΑΘΑΝΑΤΟΣ-ΚΑΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΒΑΒΥΛΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δημοσιεύθηκε στην κατηγορία Επικαιρότητα

 

*ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗΣ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ

Αποχωρεί από το ψηφοδέλτιο της ΝΔ στο νομό Ημαθίας, ο επί τέσσερις θητείες βουλευτής Μιχάλης Χαλκίδης. Σε επιστολή παραίτησης, που έστειλε στον πρόεδρο της ΝΔ Αντώνη Σαμαρά δηλώνει ως αιτία της παραιτήσεώς του, τη συμμετοχή ατόμων - που δεν κατονομάζει - στα ψηφοδέλτια του κόμματος, τα οποία, όπως λέει, πρεσβεύουν διαφορετικές αρχές και πολιτική.


«Τις πολιτικές μου αρχές τις ασπάστηκα και τις υπηρέτησα στο πλευρό του Κώστα Καραμανλή, συμβιβαζόμενος μόνο με τα συμφέροντα των πολιτών και όχι τα προσωπικά. Μπροστάρης, βρέθηκα στον προσωπικό σας αγώνα, πιστεύοντας πως η ηθική των λόγων και των πράξεων θα αποτελούσαν συνέχεια και προοπτική πολιτικής διαδρομής», τονίζει, μεταξύ άλλων, στην επιστολή.
Και προσθέτει: «Δυστυχώς, σήμερα και κάτω από τις διαμορφούμενες συνθήκες και την κατάρτιση του ψηφοδελτίου, αρνούμαι να συνυπάρχω με εκείνους που πρέσβευαν μια πολιτική διαφορετικών αρχών και εγγυήσεων. Θέση την οποία γνωρίζατε εκ των προτέρων. Τέλος, ως βουλευτής, δηλώνω πως δεν υπήρξα λαϊκιστής ποτέ, ούτε στα δύσκολα, ούτε στα εύκολα, γιατί η ΝΔ είναι για όλα και πάντα και όχι για το όποτε κάποιοι τη θέλουν και τους βολεύει».

Δημοσιεύθηκε στην κατηγορία Επικαιρότητα

*ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΝΗΣΙΑ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ - ΣΤΗ ΜΑΧΗ  412 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΟ 50% ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ ΠΡΟΣΩΠΑ

Με αέρα ανανέωσης στα ψηφοδέλτια και με το σύνθημα «Η Ελλάδα θα τα καταφέρει» η Νέα Δημοκρατία ρίχνεται στη μάχη των εκλογών της 6ης Μαΐου. Στις  56 περιφέρειες το παρόν θα δώσουν 412 υποψήφιοι εκ των οποίων το 50% είναι νέα πρόσωπα, τα οποία, όπως είπε ο πρόεδρος του κόμματος Αντώνης Σαμαράς, θα αφήσουν τη δική τους σφραγίδα. «Δίνουμε μεγάλη επιλογή στους ψηφοφόρους μας για  να διαλέξουν,  γιατί τελικά την ανανέωση, εκείνοι θα την κάνουν» τόνισε ο κ. Σαμαράς. Ο ίδιος θα είναι υποψήφιος στις εκλογικές περιφέρειες Μεσσηνίας και Μαγνησίας.

Μιλώντας στην πρώτη συνεδρίαση της εκλογικής επιτροπής του κόμματος ο. κ. Σαμαράς, ζήτησε «καθαρή εντολή για να κυβερνήσει με λυμένα τα χέρια» λέγοντας χαρακτηριστικά : «Η Ελλάδα χρειάζεται ισχυρή εντολή και κυβερνητική σταθερότητα. Η Ελλάδα συκοφαντήθηκε το τελευταίο διάστημα,  δώστε μας τη δύναμη να αλλάξουμε την Ελλάδα. Η Ελλάδα μπορεί και θα τα καταφέρει».

Ο πρόεδρος της Ν.Δ. εξάλλου, έθεσε ως βασικούς στόχους στην πορεία για τις εκλογές:

- «Την αναστροφή του κλίματος απελπισίας και μιζέριας στην ελληνική κοινωνία»

- «Να πειστεί η κοινωνία ότι είναι εφικτό το σχέδιο της Ν.Δ. που δίνει βάρος στην ανάκαμψη με κοινωνική συνοχή και ανάπτυξη με διαρθρωτικές αλλαγές».  Την Πέμπτη εξάλλου ο κ. Σαμαράς θα παρουσιάσει στο Ζάππειο το οικονομικό του πρόγραμμα «Ζάππειο ΙΙΙ».
- «Να αναδειχθεί η διαφορά της Ν.Δ. με το ΠΑΣΟΚ και από τα άλλα κόμματα τόσο της αριστεράς όσο και αυτά που προέρχονται από τη δεξιά».  
- «Η Ν.Δ. να πείσει την κοινωνία ότι υπάρχει ανάγκη αυτοδυναμίας».
- «Να υπάρξει  απόλυτη ειλικρίνεια στους πολίτες και να  αναπτυχθούν οι προτάσεις της Ν.Δ.  για την ανάκαμψη, την ασφάλεια και την αντιμετώπιση της λαθρομετανάστευσης.»

 

Αναλυτικά οι υποψήφιοι της ΝΔ

 

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ            
1    ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ ε.α.)
2    ΔΡΟΣΟΣ    ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ)
3    ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ-ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
4    ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
5    ΚΟΤΡΟΛΟΥ-ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ)
6    ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
7    ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΑΕΔ)
8    ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΗΛ/ΓΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ)
9    ΣΑΛΜΑΣ    ΜΑΡΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ-ΙΑΤΡΟΣ)
10    ΣΕΡΕΠΙΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
11    ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑ  (ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ-ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ)

ΑΡΓΟΛΙΔΑ            
1    ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ0
2    ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
3    ΣΑΛΕΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ)
4    ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ)
5    ΛΟΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΙΑΤΡΟΣ)

ΑΡΚΑΔΙΑ            
1    ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ0
2    ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ0
3    ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ)
4    ΚΟΝΤΟΖΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ)
5    ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)

ΑΡΤΑ            
1    ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
2    ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
3    ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
4    ΣΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ)
5    ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΕΙ)

ΑΧΑΪΑ            
1    ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΑΥΑΡΧΟΣ ε.α., Πρώην ΑΓΕΝ)
2    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
3    ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
4    ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
5    ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ ΕΛ.ΑΣ. ε.α.)
6    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ)
7    ΠΑΝΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
8    ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
9    ΝΤΖΕΛΒΕ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
10    ΡΑΓΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
11    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ, ΣΥΜΒ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ)
12    ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ)

ΒΟΙΩΤΙΑΣ            
1    ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
2    ΙΓΓΛΕΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΕΜΠΟΡΟΣ)
3    ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
4    ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
5    ΜΑΥΡΑΚΗ     ΣΩΤΗΡΙΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
6    ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)

ΓΡΕΒΕΝΩΝ            
1    ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΥΠΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
2    ΤΣΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ε.α.)
3    ΧΑΤΖΗΖΗΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΔΑΣΚΑΛΑ)

ΔΡΑΜΑΣ            
1    ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ Δ/ΝΤΗΣ Ε.Α.)
2    ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
3    ΝΤΑΪΛΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
4    ΤΖΙΜΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
5    ΤΣΕΠΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ            
1    ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
2    ΚΑΡΙΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
3    ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΠΙΤΙΜΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ)
4    ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΕΚΔΟΤΗΣ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
5    ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ)
6    ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ)
7    ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)

ΕΒΡΟΥ            
1    ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ)
2    ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
3    ΔΗΜΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ (ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ)
4    ΚΑΡΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΜΑΙΑ)
5    ΚΕΛΕΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
6    ΤΟΚΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ        
1    ΑΡΜΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ)
2    ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
3    ΚΟΥΛΑΡΜΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΕΠΙΤΙΜΟΣ Δ/ΝΤΗΣ ΟΙΚ. ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ)

ΕΥΒΟΙΑΣ            
1    ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΜΗΧ/ΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Τ.Ε.)
2    ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
3    ΛΑΪΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) (ΓΕΩΛΟΓΟΣ ΕΡΓΟΛΗΠΤΡΙΑ Δ.Ε.)
4    ΛΙΑΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
5    ΞΑΡΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΗΣ)
6    ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
7    ΡΕΤΣΑ ΜΑΤΙΝΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
8    ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)

ΖΑΚΥΝΘΟΥ            
1    ΓΑΣΠΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
2    ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΥΠΟΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ε.α.)
3    ΤΕΜΠΟΝΕΡΑ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)

ΗΛΕΙΑΣ            
1    ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
2    ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ - ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
3    ΒΛΑΓΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
4    ΚΟΛΑΪΤΗ ΣΟΦΙΑ (ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ)
5    ΜΑΡΙΝΟΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ    (ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
6    ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
7    ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
8    ΧΙΟΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ)

ΗΜΑΘΙΑΣ            
1    ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ)
2    ΜΑΜΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ)
3    ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΕΚΠ/ΚΟΣ)
4    ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΖΗΣΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
5    ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
6    ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            
1    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΡΕΑ (ΙΑΤΡΟΣ)
3    ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ)
4    ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
5    ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
6    ΜΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
7    ΜΑΤΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ)
8    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΕΚΔΟΤΗΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
9    ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
10    ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
11    ΣΚΟΥΒΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
12    ΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΜΗΧΑΝΟΛΟΛΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ ΤΕ-ΔΕΗ)

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ            
1    ΜΠΕΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
2    ΜΠΕΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ-ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΣ)
3    ΠΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            
1    ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΙΣΕΛ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΝΟΜΙΚΟΣ)
2    ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
3    ΜΗΤΡΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
4    ΣΙΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
5    ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
6    ΤΣΙΑΛΙΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΕΜΠΟΡΟΣ)
7    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ)

ΚΑΒΑΛΑΣ            
1    ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ)
2    ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
3    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
4    ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΧΗΜΙΚΟΣ)
5    ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
6    ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ-ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ            
1    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
2    ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
3    ΠΡΑΝΤΖΟΥ-ΚΑΦΦΕ     ΧΑΪΔΟΥΛΑ (ΙΑΤΡΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ)
4    ΣΙΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
5    ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΝΟΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
6    ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
7    ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ            
1    ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ)
2    ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
3    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ)
4    ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)

ΚΕΡΚΥΡΑΣ            
1    ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΑΡΧΙΠΛΟΙΑΡΧΟΣ Π.Ν. ε.α.)
2    ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
3    ΜΑΚΡΗ ΑΜΑΛΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)
4    ΣΑΓΙΑΔΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ)
5    ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΙΑΤΡΟΣ)

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ            
1    ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΕΚΠ/ΚΟΣ)
2    ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ ΜΗΧ/ΓΟΣ)
3    ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ)

ΚΙΛΚΙΣ            
1    ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
4    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΙΑΤΡΟΣ)
3    ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΕΠΑΓΓ. ΣΧΟΛΗΣ)
5    ΣΥΜΠΙΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
2    ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)

ΚΟΖΑΝΗΣ            
1    ΒΑΧΤΣΙΑΒΑΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
2    ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ (ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ-ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ)
3    ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
4    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
5    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
6    ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΗΧ/ΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
7    ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΣΑ (ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ)

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ            
1    ΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ (ΝΟΜΙΚΟΣ-ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ)
2    ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
3    ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
4    ΚΟΡΚΑ ΑΘΗΝΑ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
5    ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
6    ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΜΠ)

ΚΥΚΛΑΔΩΝ            
1    ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
2    ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
3    ΚΑΦΤΗΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ)
4    ΜΟΝΟΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ-ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ)
5    ΤΑΟΥΣΑΝΗ ΡΑΝΙΑ (ΜΑΙΑ)

ΛΑΚΩΝΙΑΣ            
1    ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
2    ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
3    ΚΑΡΥΤΣΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ)
4    ΠΑΤΡΙΑΝΑΚΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
5    ΣΤΕΡΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ)

ΛΑΡΙΣΑΣ            
1    ΑΔΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)
2    ΑΞΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
3    ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
4    ΖΑΧΕΙΛΑ    ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
5    ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
6    ΚΑΛΟΜΠΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ε.α.)
7    ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ-ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
8    ΚΑΡΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
9    ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
10    ΝΤΟΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ)
11    ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)

ΛΑΣΙΘΙΟΥ            
1    ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
2    ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
3    ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
4    ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)

ΛΕΣΒΟΥ            
1    ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΑΓΡΟΤΗΣ)
2    ΜΑΧΑΙΡΑ    ΜΑΛΑΜΑ (ΜΟΛΥ) (ΙΑΤΡΟΣ)
3    ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΜΠ)
4    ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΟΛΓΑ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
5    ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΝΤΙΝΑΥΑΡΧΟΣ ε.α.)

ΛΕΥΚΑΔΑΣ            
1    ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, τ. ΛΕΚΤΩΡ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ)
2    ΛΑΖΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
3    ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΦΥΣΙΚΟΣ)

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ            
1    ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΔ)
2    ΚΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
3    ΜΑΚΡΗ ΖΕΤΤΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
4    ΜΠΟΤΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΑΓΡΟΤΗΣ-ΓΕΩΠΟΝΟΣ)
5    ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
6    ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
7    ΣΟΥΡΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ            
1    ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΔ)
2    ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
3    ΚΑΤΣΙΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
4    ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
5    ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
6    ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΦΥΣΙΚΟΣ)
7    ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)

ΞΑΝΘΗΣ            
1    ΑΝΔΡΕΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ (ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ)
2    ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
3    ΚΡΙΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
4    ΜΠΑΤΑΚ ΣΑΜΠΑΝ (ΕΜΠΟΡΟΣ)
5    ΠΕΤΣΕΝΙΚ ΑΔΝΑΝ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)

ΠΕΛΛΑΣ            
1    ΒΑΜΒΑΚΗ ΑΝΝΑ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ)
2    ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
3    ΝΟΥΣΥΚΗΡΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ ΟΤΕ)
4    ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
5    ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ)
6    ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)

ΠΙΕΡΙΑΣ            
1    ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
2    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ)
3    ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ)
4    ΜΑΝΗ - ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
5    ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ (ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ)
6    ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)

ΠΡΕΒΕΖΑΣ            
1    ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
2    ΠΗΛΙΟΥ ΑΝΝΑ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
3    ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΕΛ.ΑΣ.)
4    ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)

ΡΕΘΥΜΝΟΥ            
1    ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
2    ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
3    ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
4    ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΕΛΕΤΗΤΗΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ)

ΡΟΔΟΠΗ            
1    ΒΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ)
2    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΙΑΤΡΟΣ)
3    ΕΜΙΝΟΓΛΟΥ ΜΕΜΕΤ (ΙΑΤΡΟΣ)
4    ΙΜΑΜ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΙΣΜΑΗΛ ΕΡΧΑΝ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
5    ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)

ΣΑΜΟΥ            
1    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
2    ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΙΑΤΡΟΣ)
3    ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)

ΣΕΡΡΩΝ            
1    ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
2    ΒΛΑΧΒΕΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
3    ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
4    ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
5    ΜΑΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ    (ΕΠΙΚ. ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ MARKETING)
6    ΜΗΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ)
7    ΠΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ)
8    ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ)
9    ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)

ΤΡΙΚΑΛΩΝ            
1    ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΥΠΟΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΕΛ.ΑΣ ε.α.)
2    ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ (ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΟΣ)
3    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΛΗΔΑ) (ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΚΕΝΤΡΟΥ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ)
4    ΣΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΣ)
5    ΣΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
6    ΤΑΜΗΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ)
7    ΤΖΟΥΡΒΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ)

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ            
1    ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
2    ΜΑΚΡΗ - ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ)
3    ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ)
4    ΜΠΡΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
5    ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
6    ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ)
7    ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ (ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ)

ΦΛΩΡΙΝΑΣ            
1    ΒΟΣΔΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
2    ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΙΔ. ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΓΡ. ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ)
3    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
4    ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΑΕΔ)

ΦΩΚΙΔΑΣ            
1    ΜΑΝΔΡΕΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
2    ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
3    ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ)

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ            
1    ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
2    ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
3    ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
4    ΠΑΧΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ)
5    ΠΑΠΑΜΕΤΗ ΟΛΓΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)

ΧΑΝΙΩΝ            
1    ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΕΠΙΚ. ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ)
2    ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
3    ΓΥΠΑΡΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    (ΠΡΩΗΝ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ)
4    ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ/ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ)
5    ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
6    ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΑΚΗ ΑΝΝΑ (ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΠΑ)

ΧΙΟΥ 
1    ΚΑΡΜΑΝΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΣ)
2    ΜΟΥΣΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
3    ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗ-ΣΟΔΗ ΜΑΡΙΑ (ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ-ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ)
4    ΤΖΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ)

Α' ΑΘΗΝΩΝ
1    ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
2    ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ)
3    ΑΡΙΣΤΟΠΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ Ο.Α.)
4    ΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ (ΜΑΙΗ) (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ)
5    ΖΕΒΟΛΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
6    ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
7    ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
8    ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
9    ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
10    ΚΟΡΑΧΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
11    ΛΑΖΟΓΕΩΡΓΟΥ ΚΛΕΙΩ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
12    ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ-ΑΝΤΡΙΟΥΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ)
13    ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
14    ΜΗΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) (ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ)
15    ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ)
16    ΜΩΡΑΪΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
17    ΠΑΠΑΔΟΓΓΟΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)
18    ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
19    ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
20    ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
21    ΨΥΧΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

Β' ΑΘΗΝΩΝ    
1    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ - ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ)
2    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ)
3    ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕ)
4    ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
5    ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
6    ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΑΕ)
7    ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
8    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΚΑΡΤΣΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
9    ΒΕΡΝΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ)
10    ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
11    ΓΕΛΑΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΙΑΤΡΟΣ)
12    ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ (ΝΑΥΠΗΓΟΣ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
13    ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΔΩΝΙΣ (ΕΚΔΟΤΗΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
14    ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
15    ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
16    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΠΑΛΑΙΟΠΩΛΗΣ)
17    ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΑΝΙΑ) (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
18    ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
19    ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
20    ΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
21    ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ)
22    ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
23    ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΙΑΤΡΟΣ - ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ)
24    ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
25    ΜΕΡΚΟΥΡΑΚΗ-ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
26    ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
27    ΜΠΑΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ)
28    ΜΠΡΟΥΜΑ-ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
29    ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
30    ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
31    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
32    ΠΑΝΤΑΖΗ     ΕΥΓΕΝΙΑ    (ΙΑΤΡΟΣ)
33    ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
34    ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
35    ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ)
36    ΠΑΡΡΗΣΙΑΔΗΣ ΦΙΛΩΝ (ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ)
37    ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΟΛΓΑ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ)
38    ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΒΥΡΩΝ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
39    ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΡΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
40    ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
41    ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
42    ΦΩΤΟΥ ΕΥΗ (ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ)
43    ΧΑΛΙΩΤΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ (ΜΕΜΑ) (ΣΟΛΙΣΤ ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ)
44    ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΡΕΝΟΣ (ΗΘΟΠΟΙΟΣ - ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ)
45    ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
46    ΨΥΧΟΥΛΑ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΟΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ)

Α' ΠΕΙΡΑΙΑ & ΝΗΣΩΝ
1    ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ)
2    ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
3    ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ)
4    ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
5    ΤΣΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
6    ΡΟΥΣΣΟΥ ΖΩΗ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
7    ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΠΥΡΟΣ (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ)
8    ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗ - ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΠΙΑΝΟΥ)

Β' ΠΕΙΡΑΙΑ 
1    ΒΟΪΔΟΝΙΚΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
2    ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ (ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ)
3    ΔΡΑΚΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ Λ.Σ.)
4    ΚΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ)
5    ΚΡΑΝΙΔΩΤΗΣ ΦΑΗΛΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
6    ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
7    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
8    ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
9    ΝΕΡΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
10    ΣΑΜΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ (ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
11    ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 
1    ΑΓΙΑΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
2    ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
3    ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
4    ΓΑΚΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΓΕΩΠΟΝΟΣ)
5    ΔΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
6    ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ-ΜΟΥΖΑΚΑ ΛΥΔΙΑ (ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ)
7    ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
8    ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
9    ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
10    ΛΟΥΚΑ ΙΣΜΗΝΗ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
11    ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ)
12    ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ)
13    ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
14    ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΥΠΑΛ. ΟΤΕ)
15    ΧΑΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
1    ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
2    ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΔΑΦΝΗ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
3    ΒΕΖΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΜΠΟΡΟΣ)
4    ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
5    ΔΙΑΛΥΝΑ ΑΡΤΕΜΙΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ, ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ)
6    ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
7    ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ)
8    ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
9    ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
10    ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΥΠ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ)
11    ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
12    ΜΗΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ)
13    ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΗΧΑΝ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
14    ΠΑΝΟΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ)
15    ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ-ΓΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΙΑΤΡΟΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΣ)
16    ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)
17    ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΑ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
18    ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ)
19    ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) (ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ - ΕΠΙΧ/ΤΙΑΣ)
20    ΤΣΑΡΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
2    ΓΡΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΙΑΤΡΟΣ)
3    ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΙΑΤΡΟΣ)
4    ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ)
5    ΚΟΑΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
6    ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ ε.α. - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
7    ΠΑΝΤΟΥΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΘΕΟΛΟΓΟΣ)
8    ΡΕΓΚΟΥΖΑΣ ΑΔΑΜ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)

9    ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)


Δημοσιεύθηκε στην κατηγορία Πολιτική

Εγγραφή

Καταχωρείστε το όνομά σας και το email σας, για να ενημερώνεστε καθημερινά.
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/213942573APO_01.jpglink
http://www.iapopsi.gr/old/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/685744573APO_48.jpglink
CARTEL: Η μεγαλύτερη παράνομη συμφωνία στο χώρο της μουσικής! CARTEL: Η μεγαλύτερη παράνομη συμφωνία στο χώρο της μουσικής!