Γ Εθνική: Ξεχωρίζει το ντέρμπι Εθνικού-Καλλιθέας
Με τα παιχνίδια της 6ης αγωνιστικής συνεχίζεται σήμερα (27/10) το πρωτάθλημα της Γ Εθνικής.
Το ντέρμπι του Εθνικού με την Καλλιθέα είναι το πιο σημαντικό παιχνίδι
Τα παιχνίδια αρχίζουν στις 3 το μεσημέρι.
1ος όμιλος
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Πανσερραϊκός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 26/10-15:00)
Πανδραμαϊκός-Αετός Ορφανού
Δόξα Κάτω Καμήλας-Δόξα Θεολόγου
Ηρακλής Ζυγού-Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης-Νέστος Χρυσούπολης
Κιλκισιακός-Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Άρης Αβάτου
2ος όμιλος – 7η αγωνιστική
ΑΟ Σειρήνα-Αστραπή Μεσοποταμίας
Άρης Παλαιοχωρίου-Θερμαϊκός Θέρμης
Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Φλώρινα
Εδεσσαϊκός-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Μακεδονικός
3ος όμιλος
ΑΟ Ποταμιάς-Δίας Δίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 26/10-16:00)
Θησέας Αγριάς-ΑΣ Μετέωρα
Ατρόμητος Παλαμά-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Διγενής Νεοχωρίου-Ηρακλής Λάρισας
ΑΕ Καρίτσας-Πιερικός
Διαγόρας Στεφανοβικείου-ΑΟ Σελλάνων
ΑΠΟ Αταλάντη-ΓΣ Αλμυρού
4ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Λευκίμμης (14:00)
ΠΑΣ Πρέβεζα-Τηλυκράτης Λευκάδας
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Αστέρας Ιτέας
Απόλλων Ευπαλίου-Ναυπακτιακός Αστέρας
Θιναλιακός-Σούλι Παραμυθιάς
ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Μεσολογγίου
5ος όμιλος
Θύελλα Καμαρίου-Κερατσίνι (11:00)
ΑΕ Μοσχάτου-Άγιοι Ανάργυροι
Εθνικός-Καλλιθέα
Ακράτητος-Ερμής Κορυδαλλού
Άνω Μερά-Πανθηραϊκός
Κηφισιά-Φωστήρας
Ηλυσιακός-Άγιος Ιερόθεος
6ος όμιλος
Ρόδος-ΑΟ Υπάτου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 26/10-15:00)
Αχαρναϊκός-Παλληνιακός
ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αήττητος Σπάτων
Νέα Αρτάκη-Μαρκό
Παναρκαδικός-ΑΕΚ Τρίπολης
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας (Τετάρτη 27/11-15:00)
Ρεπό: Κόρινθος ’06
7ος όμιλος
Ναύπλιο 2017-ΑΠΣ Ζάκυνθος (14:00)
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Πανηλειακός
Αστέρας Βλαχιώτη-Πανγυθεατικός
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Θύελλα Πατρών
ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός
ΑΟ Τσιλιβή-ΑΟ Διαβολιτσίου
Ερμιονίδα-ΠΣ “Η Σπάρτη”
8ος όμιλος
Πόρος-Επισκοπή
Γιούχτας-Ηρόδοτος
Ρεθυμνιακός-Άγιος Νικόλαος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ατσαλένιος
Ρεπό: Πανακρωτηριακός