LIVE Η δράση στην Γ΄ Εθνική
Συνεχίζεται σήμερα το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής με ενδιαφέροντα παιχνίδια.
Το πρόγραμμα
1ος Όμιλος
Ηρακλής-Αναγέννηση Θαλασσιάς 5-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 24/4 – 16:30)
Εθνικός Σοχού-Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Εύοσμου-Αλεξανδρούπολη FC
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Διδυμότεχοι
Ορφέας Ξάνθης-Αετός Οφρυνίου
Ελπίδα Σαπών-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων
2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων-Μακεδονικός
Εθνικός Γιαννιτσών-Αναγέννηση Πλαγιάς
Αετός Βαρβάρας-Εδεσσαϊκός
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αγροτικός Αστέρας
Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης
3ος όμιλος
Ατρόμητος Παλαμά-Μακεδονικός Φούφα
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αετός Μακρυχωρίου
ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΠΟ Ελασσόνας
Ερμής Αμυνταίου-ΑΣ Μετέωρα
ΑΕ Καρίτσας-Κοζάνη
Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου
Ρεπό: ΠΟ Φήκης
4ος όμιλος
Φωκικός-Αμβρυσσέας Διστόμου
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Θησέας Αγριάς
Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΑΠΟ Αταλάντη
Οπούντιος Μαρτίνου-ΓΣ Αλμυρού 0-3 α.α
Νέα Αρτάκη-Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου
5ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Θύελλα Κατσικάς
Αστέρας Καληράχης-Αμβρακικός Λουτρού
Παναγρινιακός-ΠΑΣ Θύελλα
Κέρκυρα-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Μεσολογγίου
ΟΦΑΜ-ΑΕ Λευκίμμης
Αναγέννηση Άρτας-Τηλυκράτης Λευκάδας
6ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Προοδευτική-ΑΕ Μυκόνου (13:00)
Μαρκό-Ηλιούπολη
Χαραυγιακός-Φωστήρας
Εθνικός-Πανιώνιος
Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Μοσχάτου
Ρεπό: Πανναξιακός
7ος όμιλος
Πανναυπλιακός-ΠΑΟ Ρουφ
Πανγυθεατικός-Ερμιονίδα
Κορωνίδα Κοιλάδας-Άρης Σκάλας
Παναρκαδικός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ερμής Μελιγούς-Άγιος Ιερόθεος
Κηφισιά-Μολαϊκός
Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
8ος όμιλος
Ακράτητος-ΑΟ Πυλίου Κω (15:45)
Αιολικός-Αετός Λουτρών
ΑΟ Καραβάς-Πυθαγόρας ΑΨΕΣ (17:30)
Αίας Σαλαμίνας-Αστέρας Βάρης
Κερατσίνι-Θύελλα Ραφήνας
ΑΠΕ Μικρασιατική-Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Καραβάς-Πυθαγόρας ΑΨΕΣ (17:30)
9ος όμιλος
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΠΣ Ζάκυνθος (14:00)
ΑΟ Τσιλιβή-Αίας Γαστούνης (14:30)
Παναιγιάλειος-Εθνικός Σκουλικάδου (14:30)
Πάμισος Μεσσήνης-Παλληξουριακός
Αχαϊκή-Θύελλα Πατρών
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου
10ος όμιλος
Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 24/4 – 16:30)
Ατσαλένιος-Άγιος Νικόλαος
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Αστέρας Ρεθύμνου
Γιούχτας-Πόρος
Ηρόδοτος-Αλμυρός Γαζίου
Άρης Ρεθύμνου-ΑΟ Παλαιόχωρας ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Πλατανιάς-Άρης Σούδας
ΑΟ Δαμάστα-ΑΕ Νεάπολης