Μάχη για Τσεχία και Δανία στο Μπακού, φαβορί η Αγγλία στη Ρώμη

Το πρώτο ζευγάρι της ημιτελικής φάσης του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος είναι γνωστό.  Η Ιταλία και η Ισπανία θα αναμετρηθούν την Τρίτη (22:00) στον πρώτο ημιτελικό στο Wembley. Σήμερα θα μάθουμε και τις ομάδες που θα αγωνιστούν στο ίδιο γήπεδο την Τετάρτη (22:00) στο δεύτερο ημιτελικό.

Στις 19:00 στο Μπακού αναμένεται να γίνει μεγάλη μάχη για την πρόκριση ανάμεσα στις δύο ευχάριστες εκπλήξεις του τουρνουά, την Τσεχία και τη Δανία.

Στις 22:00 στη Ρώμη η Αγγλία είναι φαβορί κόντρα στην Ουκρανία, η οποία θα προσπαθήσει να κάνει την έκπληξη στην πρώτη της συμμετοχή σε προημιτελικά μεγάλης διοργάνωσης.

Όλες οι προσφορές στο Euro Zone

Το Pamestoixima.gr προσφέρει περισσότερες από 500 στοιχηματικές επιλογές για τους σημερινούς προημιτελικούς του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος.

Πολλές είναι και οι  προσφορές του Pamestoixima.gr τις οποίες μπορούν να  βρουν μαζεμένες στο Euro Zone οι παίκτες του στοιχήματος.

Σε όλους τους αγώνες του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος υπάρχουν οι ακόλουθες προσφορές, για τις οποίες ισχύουν όροι και προϋποθέσεις:

• 0% γκανιότα στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή τους
  • «Money Back» σε επιλεγμένες αγορές
  • «2-0 & έληξε»
  • «Σκορ 3»
  • «Βoost Νίκης»

Στην ειδικά διαμορφωμένη ενότητα Euro Stats οι παίκτες του Pamestoixima.gr μπορούν να βρουν πολλά στατιστικά στοιχεία, τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των ομίλων, το πρόγραμμα του Ευρωπαϊκού και τα ρόστερ των ομάδων.

Τα συνδυαστικά στοιχήματα για Τσεχία-Δανία

Το Pamestoixima.gr προσφέρει και 10 συνδυαστικά στοιχήματα με ενισχυμένες αποδόσεις για τους σημερινούς προημιτελικούς.

Τα 5 συνδυαστικά στοιχήματα για την κανονική διάρκεια του αγώνα Τσεχία-Δανία είναι τα ακόλουθα:

• Να σκοράρουν και οι 2 ομάδες & ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ το 2ο & over 4,5 κόρνερ στο 1ο ημίχρονο.
  • Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει η Τσεχία & ομάδα του 1ου κόρνερ η Τσεχία & η Δανία over 5,5 κόρνερ.
  • Ο Ντόλμπεργκ να σκοράρει & η Δανία over 1,5 γκολ & over 9,5 κόρνερ.
  • Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει η Δανία & ο Σικ να σκοράρει & η Τσεχία over 4,5 κόρνερ.
  • Σκορ πολλαπλών επιλογών 2-0, 2-2, 0-3.

Τα συνδυαστικά στοιχήματα για Ουκρανία-Αγγλία

Τα 5 συνδυαστικά στοιχήματα για την κανονική διάρκεια του αγώνα Ουκρανία-Αγγλία είναι τα εξής:

• Να σκοράρουν και οι 2 ομάδες & ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ το 2ο & over 8,5 κόρνερ.
  • Ο Κέιν να σκοράρει & η Αγγλία over 1,5 γκολ & η Ουκρανία over 0,5 γκολ.
  • Ο Γιαρμολένκο να σκοράρει & ομάδα 1ου κόρνερ η Αγγλία & η Ουκρανία over 3,5 κόρνερ.
  • Ο Στέρλινγκ να σκοράρει & ο Γιάρεμτσουκ να σκοράρει & η Αγγλία over 5,5 κόρνερ.
  • Σκορ πολλαπλών επιλογών 1-0, 2-2, 0-3.

Το Pamestoixima.gr προσφέρει και το Euro Game, το νέο παιχνίδι με εγγυημένο έπαθλο 100.000 ευρώ.

Κάθε ημέρα οι παίκτες απαντούν σε ερωτήσεις για το Ευρωπαϊκό και συγκεντρώνουν βαθμούς. Κάθε σωστή απάντηση τους φέρνει πιο κοντά στο μεγάλο έπαθλο των 100.000 ευρώ.

Στην παραπάνω προσφορά ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. Η συμμετοχή στην ενέργεια είναι δωρεάν και δεν απαιτείται καμία συμμετοχή στα τυχερά παίγνια.