Οι διαιτητές της Super League της 27ης αγωνιστικής

Τον Στέφανο Κουμπαράκη του συνδέσμου Θράκης όρισε η ΚΕΔ για την αναμέτρηση του Πλατανιά κόντρα στην ΑΕΚ για την 27η αγωνιστική της Super League, ματς το οποίο μπορεί να φέρει την ΑΕΚ μια ανάσα από την κατάκτηση του πρωταθλήματος.

Στα άλλα ματς, ο Αλέξανδρος Κατσικογιάννης θα σφυρίξει το ματς της Λεωφόρου, ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Ατρόμητο, ο Γεώργιος Τζοβάρας θα είναι στην Τούμπα και την αναμέτρηση ΠΑΟΚ-Πανιώνιος ενώ στο Ολυμπιακός-Κέρκυρα θα είναι ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Σάββατο 14 Απριλίου

15:00 Λαμία-Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Α’ βοηθός: Πέτρος Πάτρας (Μακεδονίας)
Β’ βοηθός: Αϊχάν Χούσκογλου (Θράκης)
4ος: Αθανάσιος Τζήλος

17:15 Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης
Διαιτητής: Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιά)
Α’ βοηθός: Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών)
Β’ βοηθός: Δημήτρης Σαμοΐλης (Αθηνών)
4ος: Ιωάννης Μπλούνας (Φθιώτιδας)

19:30 ΠΑΟΚ-Πανιώνιος
Διαιτητής: Γεώργιος Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Α’ βοηθός: Ιωάννης Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)
Β’ βοηθός: Αντώνιος Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)

Κυριακή 15 Απριλίου
15:00 ΑΕΛ-Παναιτωλικός
Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Α’ βοηθός: Ράιχαρντ Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής)
Β’ βοηθός: Κωνσταντίνος Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

17:15 Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Ιωάννης Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Α’ βοηθός: Μιχαήλ Καρσιώτης (Κορινθίας)
Β’ βοηθός: Γεώργιος Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

17:15 Παναθηναϊκός-Ατρόμητος
Διαιτητής: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Α’ βοηθός: Δημήτρης Τάτσης (Ηπείρου)
Β’ βοηθός: Χρήστος Μπαλτάς (Αχαΐας)
4ος: Αριστείδης Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)

19:30 Πλατανιάς-ΑΕΚ
Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)
Α’ βοηθός: Μιχαήλ Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής)
Β’ βοηθός: Παντελής Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Γεώργιος Φουκάκης (Ηρακλείου)

Δευτέρα 16 Απριλίου

Ολυμπιακός-Κέρκυρα
Διαιτητής: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Α’ βοηθός: Κωνσταντίνος Κωνστάντιος (Εύβοιας)
Β’ βοηθός: Αντώνιος Σινιοράκης (Χανίων)
4ος: Γεώργιος Λάμπρου (Εύβοιας)

Διαβάστε επίσης