bpbg
bpbg

Όλο το πρόγραμμα της Super League για τη σεζόν 2020-21

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της Super League για τη σεζόν 2020-21.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

ΑΕΚ – Ολυμπιακός

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα

Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός

Ατρόμητος – Βόλος

ΟΦΗ – Παναιτωλικός

ΠΑΟΚ – ΑΕΛ

 

2Η αγωνιστική

 

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΛ

Βόλος – Άρης

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης

Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός – ΑΕΚ

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος

Λαμία – ΟΦΗ

 

3Η αγωνιστική

 

ΑΕΚ – Λαμία

ΑΕΛ – Παναθηναϊκός

Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα

Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης

Βόλος-  ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός – Παναιτωλικός

ΟΦΗ- Ατρόμητος

 

4η αγωνιστική

 

ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός

Απόλλων Σμυρνης – ΑΕΛ

Ατρόμητος – ΑΕΚ

Παναθηναϊκός – Άρης

Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ

Λαμία – Βόλος

 

5η αγωνιστική

 

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης

Άρης – Απόλλων Σμύρνης

Βόλος – ΠΑΣ Γιάννινα

Ολυμπιακός – Ατρόμητος

ΟΦΗ – Παναθηναϊκός

Λαμία – Παναιτωλικός

 

6Η Αγωνιστική

 

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ

ΑΕΛ – Άρης

Απόλλων Σμύρνης – Λαμία

Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ

Ατρόμητος – Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός – Βόλος

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

 

7η αγωνιστική

ΑΕΚ – ΟΦΗ

Άρης – Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα

Βόλος – ΑΕΛ

Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

Λαμία – Παναθηναϊκός

 

8η αγωνιστική

 

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός

ΑΕΛ – Λαμία

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ

Άρης – ΑΕΚ

Αστέρας Τρίπολης – Βόλος

ΟΦΗ – Ολυμπιακός

Παναθηναϊκός – Ατρόμητος

 

9η αγωνιστική

 

ΑΕΚ – ΑΕΛ

Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης

Βόλος – ΟΦΗ

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός – Άρης

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

Λαμία – Αστέρας Τρίπολης

 

10Η αγωνιστική

 

ΑΕΛ – Ατρόμητος

Απόλλων Σμύρνης – Βόλος

Άρης – Ολυμπιακός

Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ

ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα

Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός

Λαμία – ΠΑΟΚ

 

11η αγωνιστική

 

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός

ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία

Ατρόμητος – Άρης

Ολυμπιακός – Βόλος

ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός – ΑΕΛ

ΠΑΟΚ – Αστέρας  Τρίπολης

 

12η αγωνιστική

 

ΑΕΛ – ΟΦΗ

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ

ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ

Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος

Βόλος – Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα

Λαμία – Ολυμπιακός

 

13η αγωνιστική

 

ΑΕΚ – Βόλος

ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος – Λαμία

Ολυμπιακός – ΑΕΛ

ΟΦΗ – ΆΡΗΣ

Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

 

Στο δεύτερο γύρο οι αγώνες γίνονται αντίστροφα

Διαβάστε επίσης

Χρησιμοποιούμε cookies για λόγους στατιστικών & επισκεψιμότητας Συμφωνώ Περισσότερα