Πήρε ο ύπνος τον Γκαρσία στον πάγκο

Μάλλον… δεν περίμενε την εξέλιξη του αγώνα στη Ριζούπολη με τον Απόλλωνα ο Πάμπλο Γκαρσία. Διότι, αν κρίνει κανείς από τις αντιδράσεις και τις κινήσεις του από τον πάγκο είναι προφανές ότι καθυστέρησε σημαντικά να κάνει κινήσεις σε σημείο να πιστεύουν ορισμένοι ότι τον… πήρε ο ύπνος.

Για του λόγου το αληθές…

Ο ΠΑΟΚ άνοιξε το σκορ στο 15ο λεπτό του ματς της Ριζούπολης. Έως το ημίχρονο το σκορ δεν άλλαξε.

Στο δεύτερο μέρος ο Απόλλωνας πίεσε τον ΠΑΟΚ και κατάφερε να ισοφαρίσει στο 63΄ σε 1-1 και πίεζε για δεύτερο γκολ….

Ως τη στιγμή που ο ΠΑΟΚ πετυχαίνει το 1-2 δηλαδή στο 78΄, ο προπονητής του ΠΑΟΚ έχει κάνει μόλις μια αλλαγή, τον Ελ Καντουρί στη θέση του Τζόλη, και το ματς τελειώνει…

Δηλαδή, αν δεν βρεθεί ο Παπαπέτρου με τον Μανούχο να δώσουν το… τηλεοπτικό πέναλτι υπέρ του ΠΑΟΚ, το ματς δεν γυρίζει ποτέ!