Το υπόλοιπο καλεντάρι του πρώτου γύρου στη Super League 2

Η διοργανώτρια γνωστοποίησε τις ημερομηνίες και ώρες των εναρκτηρίων λακτισμάτων και τους αγώνες που θα καλυφθούν τηλεοπτικάλακτισμάτων και τους αγώνες που θα καλυφθούν τηλεοπτικά

Τις ημερομηνίες και ώρες των εναρκτήριων λακτισμάτων και τα παιχνίδια που θα καλυφθούν τηλεοπτικά στις εναπομείνασες αγωνιστικές του πρώτου γύρου στο πρωτάθλημα της Super League 2, γνωστοποίησε σήμερα (8/11) η διοργανώτρια.

Να σημειώσουμε ότι -λόγω της διαμάχης που υπάρχει- δεν θα μεταδοθούν από την ΕΡΤ οι αναμετρήσεις του Απόλλωνα Σμύρνης στη Ριζούπολη αλλά μόνο οι έδρας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

5η αγωνιστική

Παρασκευή 15/11

Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή (17:30, ERT Sports)

Κυριακή 17/11

Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)
Λεβαδειακός – Απόλλων Λάρισας (15:00)
Εργοτέλης – Καραϊσκάκης (15:00)
Κέρκυρα – Χανιά (15:00)

Δευτέρα 18/11

ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Πόντου (17:00, ERT Sports)

6η αγωνιστική

Παρασκευή 22/11

Πλατανιάς – Δόξα Δράμας (16:00, ERT Sports)

Κυριακή 24/11

Καραϊσκάκης – Χανιά (14:45, ERT Sports)
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα (15:00)
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης (15:00)
Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα (15:00)

Δευτέρα 25/11

Παναχαϊκή – Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)

7η αγωνιστική

Παρασκευή 29/11

Εργοτέλης – Παναχαϊκή (19:30, ERT Sports)

Κυριακή 1/12

Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός (15:00)
ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)
Χανιά – Απόλλων Λάρισας (15:00)
Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα 2/12

Κέρκυρα – Απόλλων Σμύρνης (17:00, ERT Sports)

8η αγωνιστική

Παρασκευή 6/12

Λεβαδειακός – Εργοτέλης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (8/12)

ΠΑΣ Γιάννινα – Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports)
Πλατανιάς – Κέρκυρα (15:00)
Απόλλων Σμύρνης – Καραϊσκάκης (15:00)
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα 9/12

Παναχαϊκή – Χανιά (17:00, ERT Sports)

9η αγωνιστική

Παρασκευή 13/12

Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, ERT Sports)

Κυριακή 15/12

Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης (15:00)
Καραϊσκάκης – Πλατανιάς (15:00)
Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή (15:00)

Δευτέρα 16/12

Χανιά – Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)

10η αγωνιστική

Παρασκευή 20/12)

Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή 22/12

Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου (14:45, ERT Sports)
Κέρκυρα – Δόξα Δράμας (15:00)
ΠΑΣ Γιάννινα – Καραϊσκάκης (15:00)
Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας (15:00)

Δευτέρα 23/12

Εργοτέλης – Χανιά (17:00, ERT Sports)

11η αγωνιστική

Παρασκευή 3/1

Παναχαϊκή – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)

Κυριακή 5/1

Απόλλων Λάρισας – ΠΑΣ Γιάννινα (14:45, ERT Sports)
Καραϊσκάκης – Κέρκυρα (15:00)
Απόλλων Πόντου – Εργοτέλης (15:00)
Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός (15:00)

Δευτέρα 6/1

Χανιά – Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports)

Διαβάστε επίσης