Η Προοδευτική 1-0 πήρε το ντέρμπι με τον Πανελευσινιακό στη Γ΄ Εθνική
H Προοδευτική, κέρδισε 1-0 στο ντέρμπι κορυφής τον Πανελευσινιακό και πάτησε κορυφή στον 6ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής. Εκτός έδρας νίκες για τον Εθνικό (1-0 το Κερατσίνι), την Ηλιούπολη(3-1 τον Παναρκαδικό) και το Ύπατο(1-0 τον Ηρακλή Λάρισας).
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
1ος όμιλος
11η αγωνιστική
Αλεξανδρούπολη – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας 0-4
Δόξα Δράμας – Εθνικός Σοχού Αναβλήθηκε
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου 2-1
Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός 1-1
Ορφέας Ξάνθης – Θερμαϊκός Θέρμης 1-2
Επόμενη Αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – Νέστος Χρυσούπολης
Αναγέννηση Πλαγιάς – Θερμαϊκός Θέρμης
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού – Αλεξανδρούπολη
Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Δράμας
Πανδραμαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
2ος όμιλος
11η αγωνιστική
Άγιος Ματθαίος – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης 4-1
Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-2
Κοζάνη – Θύελλα Σαρακηνών 3-0
Μακεδονικός – Λευκίμμη 1-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Πόντιοι Κοζάνης 2-1
Επόμενη Αγωνιστική
Εδεσσαϊκός – Κοζάνη
Θύελλα Σαρακηνών – Άγιος Ματθαίος
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Πόντιοι Κοζάνης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
3ος όμιλος
11η αγωνιστική
Αταλάντη – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.
Ατρόμητος Παλαμά – Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1
Ελασσόνα – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 2-1
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Υπάτου 0-1
Θησέας Αγριάς – Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-3
Φήκη – Νέα Αρτάκη 1-3
Επόμενη Αγωνιστική
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αταλάντη
ΑΟ Υπάτου – Ατρόμητος Παλαμά
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αετός Μακρυχωρίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Θησέας Αγριάς
Ηρακλής Λάρισας – Νέα Αρτάκη
Φήκη – Ελασσόνα
4ος όμιλος
14η αγωνιστική
Αίας Γαστούνης – Εθνικός Σκουλικάδου 2-0
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναυπακτιακός 1-0
Παναιγιάλειος – Αναγέννηση Άρτας 0-0
Παναχαϊκή – Αχέροντας Καναλακίου Αναβλήθηκε
ΠΑΟ Βάρδας – Αμβρακικός Λουτρού 3-0 α.α.
Τηλυκράτης – Διαγόρας Βραχνέϊκων 1-0
Ρεπό: Παναγρινιακός
Επόμενη Αγωνιστική
Αμβρακικός Λουτρού – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αχέροντας Καναλακίου – Παναιγιάλειος
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Αίας Γαστούνης
Εθνικός Σκουλικάδου – Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός – Τηλυκράτης
ΠΑΟ Βάρδας – Παναχαϊκή
Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας
5ος όμιλος
11η αγωνιστική
ΑΕ Μυκόνου – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1
Ένωση Ερμιονίδας – Άγιος Ιερόθεος Αναβλήθηκε
Παναρκαδικός – Ηλιούπολη 1-3
Σαντορίνη – Φωστήρας Αναβλήθηκε
Χαραυγιακός – Ερμής Μελιγούς 0-1
Ρεπό: Άρης Σκάλας
Επόμενη Αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος – Παναρκαδικός
Ένωση Ερμιονίδας – Άρης Σκάλας
Ερμής Μελιγούς – Σαντορίνη
Ηλιούπολη – ΑΕ Μυκόνου
Φωστήρας – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Ρεπό: Χαραυγιακός
6ος όμιλος
11η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Πυλίου 1-0
Θύελλα Ραφήνας – Αίας Σαλαμίνας 2-0
Καραβάς – Αστέρας Βάρης 2-2
Κερατσίνι – Εθνικός 0-1
Πανελευσινιακός – Προοδευτική 0-1
Ρεπό: Αιολικός
Επόμενη Αγωνιστική
ΑΟ Πυλίου – Αίας Σαλαμίνας
Αστέρας Βάρης – Αήττητος Σπάτων
Εθνικός – Πανελευσινιακός
Κερατσίνι – Αιολικός
Προοδευτική – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Καραβάς
7ος όμιλος
8η αγωνιστική
Πανιώνιος – Νεάπολη 2-0
ΠΑΟ Ρουφ – Πόρος 1-1