![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2023/10/1750203-750x430-1.jpg)
Η μοιρασιά των συνεργατών στην ΕΠΟ και ο Δημητριάδης
Ο άνθρωπος του Δημήτρη Μελισσανίδη θα μπει και πότε στις εθνικές ομάδες;
Από τα πρόσωπα της απολύτου εμπιστοσύνης του Δημήτρη Μελισσανίδη είναι εδώ και πολλά χρόνια ο Βασίλης Δημητριάδης. Και αυτόν, τον πρώην διευθυντή του ποδοσφαιρικού τμήματος της ΠΑΕ ΑΕΚ, θέλουν κάποιοι στην ΕΠΟ να τον κάνουν τιμ μάνατζερ των Εθνικών Ομάδων.
Η αρμόδια Επιτροπή μάλιστα εξέδωσε ανακοίνωση με την οποία έλαβε τη σχετική απόφαση-εισήγηση προς την εκτελεστική επιτροπή της Ομοσπονδίας. Ωστόσο, αν και το πρακτικό της Επιτροπής Εθνικών Ομάδων περιλαμβάνεται στα θέματα της ημερήσιας διάταξης, η πρόσληψη του Βασίλη Δημητριάδη, δεν εισάγεται προς συζήτηση! Τι σημαίνει αυτό; Υπάρχουν κάποιοι που δεν… βιάζονται. Και γιατί δεν βιάζονται; Γιατί θέλουν αντισταθμιστικά οφέλη. Μία σου και μία μου δηλαδή. Όχι τα δικά σας, δικά σας και τα δικά μας, δικά σας. Σε μια συνεργασία πρέπει να υπάρχει η σωστή μοιρασιά.