![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/02/karapapas_new_-750x430.jpg)
Μήνυμα Καραπαπά: «Εμείς ισοπαλίες δεν πανηγυρίζουμε»
Ο Κώστας Καραπαπάς μετά την ισοπαλία του Ολυμπιακού με τον Παναθηναϊκό και όσα συνέβησαν στη Λεωφόρο προχώρησε σε ανάρτηση.
Ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός παρουσιάστηκε σίγουρος πως ο Ολυμπιακός θα είναι πιο κυνικός απέναντι στους αντιπάλους του, ενώ τόνισε πως η ομάδα του δεν πανηγυρίζει το 2-2 με τον Παναθηναϊκό.
Το μήνυμα του αντιπροέδρου του Ολυμπιακού:
«Του χρόνου δεν έχει δώρα… Πάμε τώρα για τις 29 του Μάη! ΖΗΤΩ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ! ΖΗΤΩ Η ΘΥΡΑ 7! Εμείς ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ δεν πανηγυρίζουμε. Είμαστε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ. Αλλά κάποιοι μπερδεύτηκαν. Επίσης ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΑΔΕΣ. Απόψε ήταν η δική μου, αλλού κάποια άλλη. Οι ΜΑΝΑΔΕΣ ΖΩΑ δεν φταίνε σε τίποτα», έγραψε σε story στο Instagram.
Δείτε την ανάρτηση του Καραπαπά: