![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/05/gox3ervxwaatjji-680x430.jpeg)
Ο αρχηγός Κώστας Φορτούνης σήκωσε στον ουρανό της Νέας Φιλαδέλφειας το τρόπαιο
Με το σπαθί του ο Ολυμπιακός πήρε την κούπα
Ο αρχηγός Κώστας Φορτούνης σήκωσε στον ουρανό της Νέας Φιλαδέλφειας το τρόπαιο του Conference League και αυτό που ακολούθησε δεν μπορεί να περιγραφεί με λόγια… Ο Ολυμπιακός λύγισε τη Φιορεντίνα 1-0 στην Opap Arena και με το σπαθί του πήρε την κούπα.
Πως ο Ολυμπιακός έφτασε στην κατάκτηση του Conference League | One Channel (youtube.com)