Οι όμιλοι της Γ’ Εθνικής

Ανακοινώθηκε την Πέμπτη (6/9) από την ΕΠΟ η σύνθεση των ομίλων της Γ’ Εθνικής που θα διεξαχθεί και φέτος σε 8 γκρουπ με τα συμμετέχοντα σωματεία να χωρίζονται σε 8 γκρουπ με γεωγραφικά κριτήρια.

Όπως ακόμα έγινε γνωστό η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος θα πραγματοποιηθεί την προσεχή Τετάρτη 12 Σεπτέμβρη, ενώ η σέντρα είναι προγραμματισμένη για τις 30 του μήνα.

Οι 8 όμιλοι έχουν ως εξής:

1ος όμιλος

Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΠΑΟΚ Κοσμίου

Άρης Αβάτου

Ορφέας Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης

Καβάλα

Νέστος Χρυσούπολης

Αετός Ορφανού

Κεραυνός Πέρνης

Πανσερραϊκός

Εθνικός Σιδηροκάστρου

Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΕ Καλαμπακίου

Αλέξανδρος Κιλκίς

 

2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου

Μακεδονικός

Αλμωπός Αριδαίας

Εδεσσαϊκός

Αγροτικός Αστέρας

ΑΠΕ Λαγκαδά

Βέροια

ΠΑΟ Κουφαλίων

Ολυμπιακός Κυμίνων

ΠΟ Τριγλίας

ΑΣ Γιαννιτσά

Νίκη Αγκαθιάς

Μελιτέας Μελίτης

Ερμής Αμυνταίου

 

3ος όμιλος

Τηλυκράτης Λευκάδας

Μακεδονικός Φούφα

Θεσπρωτός

ΑΕ Λευκίμμης

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Θρίαμβος Σερβανιών

Μακεδονικός Σιάτιστας

Γρεβενά Αεράτα

Σούλι Παραμυθιάς

ΑΟ Φλωριάδας

Κρόνος Αργυράδων

Αχέρων Καναλακίου

Ναυπακτιακός Αστέρας

 

4ος όμιλος

Πιερικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Νίκη Βόλου

Αστέρας Ιτέας

ΓΣ Αλμυρού

Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Σελλάνων

Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΣ Μετέωρα

Θησέας Αγριάς

Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Μακρυχωρίου

Φωκικός

ΑΟ Στυλίδας

 

5ος όμιλος

Εθνικός Πειραιά

Προοδευτική

ΑΠΟ Κερατσίνι

Ιωνικός

Ατρόμητος Πειραιά

Αμπελακιακός

ΟΦ Ιεράπετρας

ΑΕ Νεάπολης

Ατσαλένιος

Γιούχτας

ΑΟ Επισκοπής

ΑΟ Παλαιόχωρας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

6ος όμιλος

Καλλιθέα

Αιγάλεω

Ηλυσιακός

Αγιος Ιερόθεος

Αγιοι Ανάργυροι

Χαραυγιακός

ΑΟ Χαλκίς

Απόλλων Ερέτριας

ΠΑΣ Κόρινθος

Πανθηραϊκός

Θύελλα Καμαρίου

Αιολικός

 

7ος όμιλος

ΑΟ Κατασταρίου

ΑΟ Εικοσιμίας

Καλαμάτα

Πάμισος Μεσσήνης

Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΕ Πελλάνας

Παναρκαδικός

ΑΕ Ερμιονίδα

Παναργειακός

Ενωση Λέρνας

Ασπρόπυργος

Μανδραϊκός

ΑΟ Υπάτου

Αμβρυσσέας Διστόμου

 

8ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου

Ιάλυσος

Φοίβος Κρεμαστής

Αχαρναϊκός

Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός

Παναιγιάλειος

Διαγόρας Βραχνεϊκων

Πανομβριακός

Αστέρας Αμαλιάδας

Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας

Νίκη Τραγανού

Διαβάστε επίσης