Έπεσε το Twitter! Πρόβλεψη μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας του αγώνα Μπέρνλεϊ – Μάντσεστερ!

Έτοιμο να γκρεμιστεί είναι το Twitter, καθώς χρήστης της γνωστής διαδικτυακής πλατφόρμας προέβλεψε το εξής, λίγο πριν την έναρξη του αγώνα Μπέρνλι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ:

«Προβλέπω 2-0 υπέρ της Γιουνάιτεντ με γκολ του Μάρσιαλ και ένα σουτ του Ρούνεϊ που η μπάλα θα κοντράρει, αλλά επειδή θα έχει πορεία προς το τέρμα το γκολ θα του χρεωθεί!».

Όσο απίστευτο κι αν ακούγεται, το ματς εξελίχθηκε ακριβώς έτσι και ο χρήστης με το όνομα Dylan είναι αυτή τη στιγμή ότι πιο καυτό κυκλοφορεί στο Twitter!

Η νορβηγική τηλεόραση, μάλιστα, που μετέδιδε ζωντανά τον αγώνα, εμφανίζοντας παράλληλα διαδικτυακά μηνύματα κατά τη διάρκειά του, μετέδωσε το «τιτίβισμα» του Βρετανού χρήστη στο 20ο λεπτό της αναμέτρησης, όσο ήταν ακόμη 0-0.

Δείτε εδώ τα στιγμιότυπα του αγώνα και κυρίως το γκολ του Ρούνεϊ, με την μπάλα πράγματι να κοντράρει πριν περάσει τη γραμμή: